Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Terasım su akıtıyor

Ürün Fiyatı:
Keşif TL

Çatu su izolasyon yalıtım teknolojisi

Teras su geçirmez izolasyon elbette herkesin istediği bir istektir. Terasım su akıtıyor arayışlarınız da birçok izolasyon ürünümüz mevcuttur. Kalıcı izolasyon sağlıyoruz. Teras su akıtma durumlarında öncelikle terasın nereden su sızdırdığını tespit ediyoruz. Terasın su akıtması derz aralarından veya teras su gideri tarafından kaynaklanmaktadır. Kalıcı izolasyon olan ürünümüzün adı sprey polyurea kaplamasıdır.

Ömürlük izolasyon sağlamaktadır. Sprey halinde uygulanır ve saniyeler içerisinde kurur.

Gezilen teraslarda sprey polyurea su yalıtımı konusunda herkes tarafından çok tercih edilen bir üründür. Tonlarca ağırlığa bile dayanıklı olan sprey polyurea sayesinde hem dekoratif zemin hemde kalıcı izolasyon sahibi olmuş olursunuz.

Teraslara daha önceden uygulanmış olan izolasyonlar esnek yapıya sahip olmadıkları için sizleri sıkıntıya düşürebilirler. Ucuz, dayanıksız ve kalitesiz izolasyon birçok kişiyi mağdur etmektedir. Terastan su akıyor gibi sorunlarınızı bizlere danışarak, keşif yaparak ve fiyat alarak çözebilirsiniz.

Öncelikle terastaki su akıntısının nereden olduğunu tespit etmekteyiz. Eğer teras su sızması , teras su giderinden kaynaklanıyorsa su giderinin kırılıp tamir edilmesi gerekmektedir. Teras su kaçak tespiti yapıldıktan sonra sırasıyla izolasyon işlemleri yapılmaktadır. Öncelikle teras temizlenir. Daha sonra terasa astarlama işlemi yapılır. Astarlama işlemi bittikten sonra astarı kurumaya bırakıyoruz. Astar kuruduktan sonra son kat olan sprey polyurea işlemine geçiyoruz. Zaten saniyeler içerisinde donduğu için zemin hemen kullanılabilir hale gelmektedir. Bu sayede terasta kalıcı izolasyon elde etmiş oluyoruz.

Terastan sızmasını , su akıntısını bu sayede kalıcı olarak önlemiş oluyoruz. Daha sonra teras üzerine sizlerin seçmiş olduğu özel renk boyası ile son kat uv dayanımlı boya uygulamasını yapıyoruz. Bu sayede terasın hem su izolasyonunu hemde zemin kaplamasını yapmış oluyoruz. Sprey polyurea ucuz olmayan bir izolasyon kaplamasıdır. Diğer izolasyonlar ucuz ve hesaplıdır fakat ömürlük değillerdir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: