Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Sprey polyurea teras yalıtımı

Çatı izolasyon kaplama teknolojisi bu adreste

Teraslar üstü açık alanlar olması sebebiyle yağmur ve kar yağışlarına en çok maruz kalan yerler arasında gelir. Terasların su kaçırmasında bir çok neden bulunur. Bu nedenler başlıca şunlardır;

Derz aralarının çatlaması ya da aşınması
Fayans altı izolasyonun olmaması
Teras su giderlerinden sızmalar olması
Teras ısı yalıtımın olmaması veya nemlenme yaparak fayans altı şap ıslanması gibi sebeplerden teraslar su kaçırır. Teraslardaki fayansı kırmadan, dökmeden izolasyon yapmak mümkündür. Fakat öncelikle su giderlerinin kontrol edilmesi gerekmektedir.

Açık teras izolasyon sorunlarında denemediğiniz izolasyon kalmadıysa sizlere kalıcı ve ömürlük izolasyon sağlayan sprey polyurea su yalıtımı ürününü öneriyoruz. Sadece bir kere teras izolasyonuna masraf edip binanız yıkılana kadar izolasyon görevi gören tek su izolasyon uygulaması sprey polyurea teras yalıtımı uygulamasıdır. Fayans üzeri uygulamalarda , fayansın dekorunu aratmaz dekoratif ve güzel bir görünüme sahiptir. Her rengi mevcuttur , sizlerin seçeceği renk sayesinde terasınızı dekoratif görünüme kavuşturuyoruz.

Polyurea özellikleri nelerdir göz atmak gerekirse ;

Polyurea %400 esnek yapıya sahip,
Saniyesinde kuruma ve üzerine hemen basabilme özelliğine sahip
Sprey olarak uygulanır,
Tonlarca ağırlığa karşı dayanıklı,
+180 derece ye kadar dayanıklı , -75 derece kadar dayanıklı
Gıda sertifikalı (içme su depolarına uygulanabilen),
Zemin kaplama ve su izolasyonu alanlarında kullanılabilir çift özellikli,
Zemin kaplamada kullanıldığında aşınmaz oranı neredeyse %100 dür,
Kayma yapmaz , üzerine tozu yapıştırmaz kolay temizlenebilir yüzeye sahiptir.

Polyurea kaplama teknolojisi, su yalıtımı uygulaması olarak teraslarda zeminlerde vb. yerler uygulanabilir özelliğe sahiptir. Polyurea kaplama, yüksek elastikiyeti sayesinde teraslarda oluşabilecek çatlakları absorbe ederek yapıdaki sağlığı korur. Terasların su yalıtımı binanın korozyonu açısından da çok önemlidir. Bu  nedenle polyurea kaplama binanın ömrünü uzatır.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: