Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Polyurea kaplama

Ürün Fiyatı:
Keşif M2
blank

Çatı su izolasyon malzemesi polyurea

Polyurea kaplama sistemi onarım, izolasyon ve yalıtım konusunda dünyadaki en son teknolojidir ve neme duyarsız, elastik, hızlı kürlenen kaplama sistemidir. Uygulandığı alanı korozyon ve aşınmalardan koruyarak su izolasyonu sağlar.

Ultraviyole (uv) ışınlarına en uzun süre dayanan malzeme olması, esneklik payının yüksek olması ve yüksek trafiğe elverişli olması polyurea kaplama sisteminin tercih edilmesinin en önemli unsurlarındandır.

Sprey polyurea kaplama sistemi püskürtülerek uygulandığından ek yeri oluşturmaz, % 500’ ün üstünde esneklik ve mükemmel aşınma dayanımını sağlar ve hızlı gerçekleşen uygulamasıyla zamanın çok önemli olduğu otel, fabrika, gibi hızlı servise açılacak alanlarda kesin çözüm sağlar.

Polyurea kaplama diğer geleneksel yalıtım malzemeler ile yapılan uygulamalara kıyasla, yalıtım ve kaplamada kullanıma dayalı deformasyonları, problemleri sıfıra indirir. Diğer yalıtım malzemelerinin maliyeti düşük olduğundan tercih edilebilir fakat ileriye yönelik daha ciddi maliyetlere ve ciddi hasarlara neden olur.

Bu tip problemlerle karşılaşmamak için işe başlamadan doğru karar vermek gerekir. Sprey polyurea uygulaması maliyet konusunda diğer ürünlerden pahalı gibi görünse de fiyat/zaman performansında büyük bir avantaj sağlamaktadır.

POLYUREA KAPLAMA AVANTAJLARI ;

* Sprey polyurea uygulaması ve hızlı kürlenme ile personel ve zaman tasarrufu sağlar.

* Beton, çelik, ahşap, plastik gibi bir çok yüzeye uygulanabilir.

* Bir çok solvent, kimyasal ve aside karşı dayanıklıdır.

* Püskürtme sistemiyle ekyersiz uygulanır.

* Mükemmel su yalıtımı sağlar.

* Tüm yatay ve dikey yüzeylere uygulanabilir.

* UV dayanımı son derece yüksektir.

* Yüksek darbe ve aşınma dayanımına sahiptir.

* Elastiktir, çatlama yapmaz.

POLYUREA UYGULAMA ALANLARI

* Su deposu iç ve dış polyurea kaplama

* Endüstriyel alanların zeminlerine polyurea kaplaması

* Araç kasalarına polyurea kaplaması

* Teraslarda polyurea kaplama

* Havuz ve göletlerde polyurea kaplaması

* Otopark zemin polyurea kaplama

* Tank ve boru polyurea kaplama

* Korozyona karşı korunacak metalleri polyurea kaplaması.

SPREY BOYA

Sprey boya ve epoksi kaplama endüstriyel kaplama poliüretan boyaları. Metal yüzeylerde korozyona karşı koruma teknikleri, beton yüzeylerde şartlara uygun boya teknolojisi airless sistemlerle uygulama yöntemleri.  Airless boya teknolojisi beton ve metal yüzeylerde uygulama yapılacak alana göre müşterinin en iyi derecelerde ve verimlilikte uygun birim fiyatları ile tercihine sunulur. Sprey boya bina iç cephelerde 220 airless pompasıyla bina iç cephe boyaları da yapılmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: