Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Sprey poliüretan köpük

Ürün Fiyatı:
Keşif TL
blank

Çatı sprey poliüretan köpük yalıtımı

Sprey poliüretan köpük ısı yalıtım aynı zamanda ses yalıtım olarak kullanılan bir izolasyon türüdür. Yanmaz özelliğine sahiptir.Ülkemizde artık çok ercih edilen ısı yalıtım ürünüdür. Çatılara , çatıların ters tavanlarına veya temellere yani her yere uygulanan bir üründür. Strafor gibi eskiden kalmış ürünler de ısı yalıtımı için çok yeterli değildir. Maksimum 20 cm lik bir strafor köpüğüne sadece 3 cm lik poliüretan köpük eş değer. Buna göre poliüretan köpük daha zahmetsiz ve daha tasarrufludur. Alev yürütmez yanmaz özelliği vardır.

Sıcak olarak atıldığı için saniyeler içerisinde şişer, kurur ve teslim edilir. Sprey poliüretan köpük izolasyonu ek yeri olmadığı için %100 izolasyon sağlar. Sıcak havada ters tavanınıza uygulandığında oluşabilecek hava değişikliğini hissetirecek derece de ısıyı keser. Soğuk havalarda ise evinizdeki sıcak havanın dışarı çıkmasını engelleyerek evinizin kış aylarında sıcak kalmasını sağlayarak doğalgaz, ısı tasarrufu sağlayacağı için faturanızın düşmesine sebep olacaktır. Poliüretan köpük her alana uygulanır. Özellikle çatılara uygulandığında çatınızı sıkılaştırır veya sağlamlaştırır. Rüzgarda ve fırtınalarda çatınızın aşınmasına engel olur. Poliüretan köpük, çatınızdaki deliklere girerekten delikleri doldurur ve çatınızda en ufak bir tane delik göremezsiniz. Poliüretan köpük ısı yalıtımı % 100 kesin çözüm sağlayan tek ısı yalıtım malzemesidir.

Temellerde de çokca tercih edilen ürün olan sprey poliüretan köpük temelinizin korumasını arttırır ve ısı izolasyon görevi görür. Sıcak mevsimlerde binanın bodrum katı soğuk kalır. Soğuk havalarda ise sıcak kalır. Ayrıca temele uygulanan su izolasyonunu temel kapatma sırasında temele gelen taş parçalarının su izolasyonuna da zarar vermemesi için koruma görevi görerek su izolasyonuna zarar gelmesini engelleyecektir.

Ses izolasyonu olarakta kullanılan sprey poliüretan köpük yaklaşık 70 db e kadar sesi kesmektedir. Günümüz inşaatlarında en büyük sorun olan ise ses izolasyonunu poliüretan köpük yaptırarak bu sorun ortadan kaldırılabilir.

Sprey poliüretan köpük ısı ve soğuk geçirmezliği sayesinde kış günlerinde doğalgazınızı düşük ayarda yakıp evinizi sıcak tutabilirsiniz. Kış günlerinde sıcağı dışarı salmayan poliüretan köpük doğalgaz faturanızda sizlere tasarruf sağlıyacaktır. Aynı zamanda kış günlerinde rahat olmanızı da sağlayacaktır. Poliüretan köpük sıcak havalarda ise evinizi serin tutucaktır. Poliüretan köpük ısı yalıtımında kullanılan ve bundan başka % 100 ısı izolasyon ve ses izolasyon seçeneği sunan ısı yalıtım ürünü yoktur. Kullanıldığında % 100 çözüm sunan poliüretan köpük kış günleri sıcak yaz günlerinde evinizi serin tutar. Kış günlerinde özellikle terasların şap altındaki kullanılan köpük kış günlerinde verim sağlamaz.

Teras katının altındaki daire kış günü soğuk olur ve ısıtma sağlanamaz. Terasların altına uygulanan köpük kesinlikle çok daha kaliteli olmalıdır. Terasların ısı yalıtım konusunda sorunu olduğunda terasınızı kırmadan dökmeden izolasyonunu sağlamaktayız. Bu işlemi yaparken sadece terasın kot farkında bir değişiklik olmaktadır. Kot farkı olmadan izolasyon sağlandığında fayansın veya altındaki şapın kırılıp atılması gerekir. Bu işlem size hem fazla ücret, hem zaman kaybı, hemde evinizin toz ve moloz yığınlarından geçilmeyeceği anlamına gelmektedir. Sprey poliüretan köpük ısı izolasyonu sektöründe sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sağlayan firmalar arasında bizde varız. Sağladığımız izolasyon köpüğü dayanıklı ve kaliteli izolasyon köpüktür. Teras ısı izolasyon yalıtımı 35-40 yoğunluktaki köpük sayesinde yapılır. 35-40 yoğunluk köpük sert köpüktür ve şap altına uygulanır. Şap altına uygulanmasının sebebi ise rutubeti önlemek amaçlıdır birde kot farkının olmaması sağlanır. 35-40 yoğunluktaki köpük şap altına geldiği için şapın ağırlığına dayanıklı köpüktür.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: