Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Çatı ve teras su izolasyonu

blank

Püskürtme poliüretan köpük bilgisi

Çatılar binaların her zaman yağmur, kar, güneş ışınları, güneş sıcaklığına, hava soğukluğuna ve fırtınalara her zaman maruz kalan yerlerdir. Çatı su izolasyonu ve çatı ısı izolasyonu sorunlarında en kaliteli en dayanıklı ve teknolojik izolasyon sistemlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Çatı ve teras su izolasyon sorunlarınız da kalıcı çözümümüz olan sprey polyurea çatı kaplama ile kalıcı olarak izolasyon sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Polyurea, zemine sprey (püskürtme) halinde uygulanır ve saniyesinde zeminde kurur. Saniyesinde kuruma özelliği sayesinde zemin kullanılır hale gelmektedir. Kesin ve kalıcı çözüm isteyen müşterilerimize sprey polyurea çatı kaplama önerimizdir. Her zemine uygundur, uygulaması olmayan zemin yoktur her zemine uygulaması profesyonelce yapılır. Çatı, teras izolasyon sorununuzda çatının üzerini kapatmanıza gerek kalmadan ömürlük izolasyon sağlamaktayız. Çatı kapatma maliyeti yerine sprey polyurea çatı teras izolasyon kaplaması yaparak Çatı su izolasyon sorunlarınız da kalıcı çözümler sağlamak istediğinizde bizleri iletişim adresimizden arayıp detaylı bilgi ve fiyat isteyebilirsiniz.

Teras Alanlarında Su İzolasyonlarının Önemi;

Açık teras alanları kar ve yağmur gibi hava koşullarına doğrudan maruz kalan yaşam alanları. Açık teraslarda en fazla görülen sorun ise zeminde bulunan çatlaklardan meydana gelen su sızıntıları olarak ortaya çıkıyor. Sprey polyurea kaplama çözümleri haricinde tercih edilen tüm izolasyon yöntemleri güneş ışınları, yağmur ve kar gibi hava koşulları karşısında dayanıklılık gösterememektedir. Zaman içerisinde oluşan çatlaklardan su sızıntıları meydana gelerek geri dönülmez yapı sorunlarına yol açabiliyor.

Bu nedenlerden dolayı açık teras alanlarında sprey polyurea yalıtım çözümlerinin tercih edilmesi gerekiyor. Sprey polyurea kaplama her bir bölgede hizmet veren firmamız; İstanbul`un her ilçesi ve her tür uygulama için açık teras izolasyon çözümleri sağlıyor.

Açık Teras Alanlarında Polyurea Tercih Edilmesinin Avantajları;

Açık teraslar için başarıyla uyguladığımız sprey polyurea uygulamaları; ekonomik olmalarının yanı sıra teknik anlamda da avantajlara sahip. Sprey polyurea uygulamaları açık teras alanlarında aşağıda belirtilen avantajları ile dikkat çekiyor.

* Sprey polyurea çözümleri; güneş ışınlarına, karşı dayanıklılık sağlıyor.
* Sahip olduğu mekanik dayanım sayesinde sprey polyurea; açık teras alanlarında yağmur ve kar gibi etkenler ile güneşin neden olduğu çatlamalara karşı koyuyor.
* Sprey polyurea çözümleri; darbeye karşı dayanıklılık özelliği ile uzun süreli kullanım sağlıyor.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: