Aydıntepe Mah. Sevindik Sk. No: 20/9 Tuzla/İSTANBUL
trende

Çatı izolasyon kaplama

Ürün Fiyatı:
Keşif TL
blank

Çatu su izolasyon yalıtım teknolojisi

Açık teras, çatı alanları yağmur ve kar gibi hava koşullarına doğrudan maruz kalan yaşam alanlarıdır. Açık teraslarda veya çatılarda en fazla görülen sorun yapıda bulunan çatlaklardan meydana gelen su sızıntıları olarak dikkat çekiyor.

Sprey polyurea kaplama çözümleri haricinde tercih edilen bütün izolasyon yöntemleri güneş ışınları, yağmur ve kar gibi hava koşulları karşısında dayanıklık gösteremiyor. Zaman içerisinde oluşan çatlaklardan sızıntıları meydana gelerek geri dönülmez yapı sorunlarına yol açabiliyor.

Yaşam alanlarımızı ısıtmak kadar, sağladığımız ısıyı korumak için izolasyon yaptırmak da bir zorunluluktur. Çünkü yaşam alanlarımızı sıcak tutmak için sıcaklığın dışarı sızmasını engellememiz gerekir. Dışarıdaki soğuk havanın içeri girmesini de engellemek için bazı işlemler yaptırmak gerekir.

Yapılan bu uygulamalar hem sizin uzun vadede ekonominize katkı sağlarken geleceğe de enerji tasarrufu sağlar. Isınmak için gereğinden fazla enerji sarfetmemiş olursunuz. Binalar temel yalıtımı yapılarak inşaa edilirse zeminden gelen yer altı suları veya yağmur suları binanızı aşındırmaz. Böylece binalarınız seneler boyu dayanıklı olarak yerinde kalır. Temelden aşınmaya başlayan binalar temel izolasyonu yapılmadığı için depreme ve herhangi bir sarsıntıya karşı dayanıklılığını kaybeder.

Dış cephe izolasyon ise binanızın çevresini hava şartlarına karşı korur. Çatı izolasyon uygulamaları yağmur veya kar gibi hava şartlarına karşı binanın aşınmasını, yıpranmasını engellerken dışarıdan gelen soğuğun içeri girmesini de engelleyerek daha kolay ısınmanızı ve ısının korunmasını sağlar. Bu nedenle yeni yönetmeliklere göre binaların çatı izolasyon ve dış cephelerinin uygulamalarının yapılması zorunludur.

Özellikle teras katlarının, hem yüksek olmaları hem de üstünde koruyacak bir katın olmaması sebebiyle ısınması daha zor olmaktadır. Teras çatı  izolasyon uygulamalarında kullandığımız malzemenin kaliteli, dayanıklı ve uzun süre kullanım sağlaması firma amacımızdır. Çatı kaplama ve çatı izolasyon işlemleri de yaparak çatılarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm işleri firmamızda bulabilirsiniz.

Çatılar ev ya da diğer yapılarımızın en üstte bulunan dış cephesidir ve zorlu iklim koşulları ile ya da diğer dış etkenler ile sürekli temas halindedir. Bu nedenle hanenizi koruyabilmeniz için çatı su izolasyonu eksikliklerinizi ertelememeli ve çatı ustamızdan uygun çatı izolasyon fiyatlarını almalısınız.

Çatı su izolasyon sorunlarınızda en iyi hizmet ve bilgiyi alabilecek olduğunuz çatı izolasyon kaplama firmaları arasında gelen kurumumuz her türlü çatı çeşidinize karşı kalite ve dayanıklı çatı yalıtım ürünleri sunmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: